Domek

Dom “Ostoja” położony jest w bardzo atrakcyjnym miejscu zarówno pod względem turystycznym, rekreacyjnym, jak i praktycznym. W pobliżu znajduje się bar, poczta, dwa sklepy. Za drogą las. Idąc w drugą stronę zawędrujemy na zakola rzeki Wiar. Można tu przysiąść na kamieniach i posłuchać jak “szumi” rzeka. Przechodząc przez drewniany mostek i wchodząc kawałek pod górkę znajdziemy się pośród porośniętych bujną roślinnością pół i łąk. To właśnie jedno z tych miejsc, w których łatwo spotkać sarenkę, zająca czy inne zwierzątko.

Remontując dom staraliśmy się zachować w nim starodawny, wiejski styl, który zwraca na siebie uwagę pośród ogromnych obiektów hotelowo – noclegowych położonych w Bieszczadach. W jakiejś części nasze plany na pewno powiodły się :) Taką właśnie atmosferę można poczuć choćby wypoczywając przed “buchającym” ogniem kominkiem w salonie, czy czując ciepło pieca w kuchni.

Powierzchnia użytkowa domu to 90 m2. W środku znajdują się dwie sypialnie oraz pokój – salon z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka. Ponadto w wyposażeniu domku znajdują się: telewizor, odtwarzacz DVD, radio i meble ogrodowe, grill.Napisz do nas